Vánoční koncert

15. 12. 18:00, kostel ČCE v Kolíně

Přichystali jsme si další „olovinu“ neboli zajímavý kus z pera současného norského skladatele Oly Gjeilo. Pozvali jsme si skvělé muzikanty, kteří umocnili náš i váš zážitek, a opět jsme se všichni společně nořili do neotřelých harmonií a rytmů.

A když už jsme byli posíleni hudebními nástroji, přidali jsme několik libozvučných vánočních písní v nápaditých úpravách.

Děkujeme, že jste zaplnili kostel a pomohli nám vedle příznivé akustiky vytvořit i atmosféru plnou podpory a té pravé předvánoční nálady.

Za fotky moc děkujeme skvělému Janu Strnadovi.