Následující koncert a průběh příprav

16. června 2019, Kolín

První středeční večer v novém roce na sebe nenechal dlouho čekat, proto jsme hned 2. ledna 2019 rozjeli dynamické přípravy na letní koncert. Podívejte se na odpočinuté tváře členů, drobné hudební pikantnosti i zcela vážné zvěčnění strategické porady v hospodě.

Méně kvalitní snímek, ovšem s dokumentační hodnotou skýtající pohled na všechny příchozí. Kromě toho se jedná o historicky první fotografii Pěveckého sboru Continuo pořízenou pomocí selfie tyče.

Alty a basy se tady při běhání po notové osnově celkem zapotí. Jako kdyby sprinterovi podstrčili na trať překážku nebo spisovateli vytrhali z klávesnice pár nepříliš zažitých písmenek. Neboli slovy jedné členky: „Jestli nám to za tu minutu třicet stojí.“ Po podrobnějším zkoumání jsme zjistili, že i zdánlivě monotónní text skrývá určité hříčky.
Téma strategické porady bylo vskutku nelehké. Kdo všechno si bude ťukat do čela nebo afektovaně rozhazovat rukama při textu žen Byla bych já blázen (za doprovodu mužů Byla by si blázen), to se opravdu nedá rozhodnout bez důkladného uvážení.